Kalendář kynologických akcí
 


2 0 0 5 Výstavy

Leden

Únor
12. - 13.2. Mezinárodní výstava psů Brno, CACIB,
Sekretariát MVP,p.o.box 87, 638 00 Brno, tel.+fax: 548 522 129, 543 233 379, www.vystavypsu.cz

Březen
19.3. - 20.3. Národní výstava psů Ostrava, CAC, NV
NVP, p.o.box 130, 709 00 Ostrava/Mar.Hory, 596 516 891, 597 488 192

Duben
23.4. - 24.4. Mezinárodní výstava psů České Budějovice, CACIB,
Českobudějovický kynologický klub, POBox 31, Klostermannova 7, 370 21 České Budějovice,
387 330 454, 387 203 926, vystava.psu-cb@seznam.cz
30.4. - 1.5. Mezinárodní výstava psů Praha, CACIB,
ČKS-sekreteriát MVP, U Pergamenky 3, 170 00 Praha 7,
266 722 235, www.czkynologie.cz, vystava@czkynologie.cz

Květen
7.5.- 8.5. Speciální klubová výstava Třeboň, SpV,
Maříková Iva, Na Piketě 540/III, 377 01 Jindřichův Hradec, 384 321 573, 777 685 805
14.5. Oblastní výstava psů Jičín, OV,
Výstava psů, Tyršova 246, 506 01 Jičín, 493 531 654
21.5. - 22.5. Mezinárodní výstava psů Litoměřice, CACIB
Nord Bohemia Canis, P.O.Box 178, Osvobození 6, 412 01 Litoměřice
416 734 059, 416 731 038, nord_bohemia_canis@seznam.cz

Červen
4.6. Oblastní výstava psů Žďár nad Sázavou, OV,
Výstava psů, výstavní výbor, Komenského 1190, 591 01 Žďár nad Sázavou
566 625 575
18.6. Oblastní výstava psů Praha 4 - Kunratice, OV,
Výstava psů, Papírníkova 618, 142 00 Praha 4, 603911317, 261710894

Červenec
2.7. - 3.7. Intercanis Brno, CACIB
Intercanis, Všetičkova 5, 602 00 Brno,
543 211 558, 543 212 026, www.intercanis.cz, info@intercanis.cz
23.7. -24.7. Národní výstava psů Mladá Boleslav, NV,
NVP sekretariát, Luční 286, 293 01 Mladá Boleslav,
326 327 220, www.interdogbohemia.com, interdogbohemia@seznam.cz

Srpen

Září
3.9. - 4.9. Interdog Bohemia Mladá Boleslav, CACIB,
Interdog Bohemia, MVP sekretariát, Luční 286, 293 01 Mladá Boleslav,
326 327 220, www.interdogbohemia.com, interdogbohemia@seznam.cz
10.9. Oblastní výstava psů Uherské Hradiště - Buchlovice, OV,
Výstava psů, výstavní výbor, Palackého náměstí 293, 686 11 Uherské Hradiště,
572 552 676
17.9. Klubová výstava KCHLS, KV,

Říjen
8.10. - 9.10. Mezinárodní výstava psů České Budějovice, CACIB,
Českobudějovický kynologický klub, POBox 31, Klostermannova 7, 37021 České Budějovice,
387 330 454, 387 203 926, vystava.psu-cb@seznam.cz

Listopad
12.11. - 13.11. Národní výstava psů Praha, NV,
ČKS, U Pergamenky 3, 170 00 Praha 7, 266 722 235, www.czkynologie.cz, vystava@czkynologie.cz

Prosinec


2 0 0 5 Zkoušky lovecké upotřebitelnosti

Jarní svody
Praha 6 - 23. 04., Praha 7 - 26. 03., Praha 9 - 10. 04., Benešov - 16. 04., Beroun - 16. 04., Kladno - 09. 04., Kolín - 16. 04., Kutná Hora - 09. 04., Mělník - 24. 04., Mladá Boleslav - 03. 04., Nymburk - 17. 04., Praha-východ - 09. 04., Praha-západ - 16. 04., Příbram - 16. 04., Rakovník - 23. 04. České Budějovice - 02. 04., Český Krumlov - 16. 04., Jindřichův Hradec - 16. 04., Pelhřimov - 30. 04., Písek - 09. 04., Prachatice - 16. 04., Strakonice - 16. 04., Tábor - 16. 04., Domažlice - 08. 04., Cheb - 30. 04., Karlovy Vary - 30. 04., Klatovy - 01. 04., Plzeň-jih - 16. 04., Plzeň-sever - 16. 04., Rokycany - 09. 04., Sokolov - 09. 04., Tachov - 01. 05. Česká Lípa - 23. 04., Děčín - 03. 04., Chomutov - 16. 04., Jablonec n/N. - 16. 04., Liberec – 23. 04., Litoměřice - 16. 04., Louny - 24. 04., Most - 23. 04., Teplice - 09. 04., Ústí n/L. - 16. 04. Havlíčkův Brod - 23. 04., Hradec Králové - 16. 04., Chrudim - 24. 04., Jičín - 16. 04., Náchod - 30. 04., Pardubice - 24. 04., Rychnov n/Kn. - 24. 04., Semily - 30. 04., Svitavy - 23. 04., Trutnov - 16. 04., Ústí n/O. - 01. 05. Blansko - 23. 04., Brno-město - 09. 04., Brno-venkov - 17. 04., Břeclav – 23. 04., Hodonín - 16. 04., Jihlava - 16. 04., Kroměříž - 30. 04., Prostějov - 16. 04., Třebíč - 08. 05., Uherské Hradiště - 24. 04., Vyškov - 23. 04., Zlín - 24. 04., Znojmo - 30. 04., Žďár n/S. - 01. 05., Bruntál - 23. 04., Frýdek-Místek - 23. 04., Karviná - 16. 04.,Nový Jičín - 01. 05., Olomouc - 08. 05., Opava - 23. 04., Ostrava - 23. 04., Přerov - 23. 04., Šumperk - 16. 04., Vsetín - 24. 04.

Zkoušky vloh ohařů a malých plemen
Praha 6 - 14. 05., Praha 9 - 01. 05. MP, 15. 05. OH, Praha 10 - 14. 05. OH, Benešov - 14. 05., Beroun - 14. 05., Kladno - 07. 05., Kolín - 07. 05. MP, 15. 05. OH, Kutná Hora - 14. 05., Mělník - 14. 05., Mladá Boleslav - 07. 05.MP, 14. 05. OH, 21. 05. OH (Polabské derby), Nymburk - 08. 05., Praha-východ - 21. 05., Praha-západ - 07. 05., Příbram - 14. 05., Rakovník - 14. 05.,České Budějovice - 14. 05., Český Krumlov - 07. 05., Jindřichův Hradec - 21. 05., Pelhřimov - 21. 05., Písek - 07. 05., Prachatice - 07. 05., Strakonice - 14. 05., Tábor - 07. 05., Domažlice - 07. 05., Cheb - 21. 05., Karlovy Vary - 21. 05., Klatovy - 30. 04. MP, 14. 05., Plzeň-jih - 07. 05., Plzeň-sever - 07. 05., Rokycany - 07. 05., Sokolov - 14. 05., Tachov - 07. 05., Česká Lípa - 14. 05., Děčín - 07. 05., Chomutov - 21. 05., Jablonec n/N. – 25. 06., Liberec - 14. 05., Litoměřice - 07. 05., Louny - 14. 05., Most - 22. 05., Teplice - 14. 05., Ústí n/L. - 14. 05. MP, Havlíčkův Brod - 14. 05., Hradec Králové - 21. 05., Chrudim - 14. 05., 02. 10. MP, Jičín - 21. 05., Náchod - 21. 05., Pardubice - 07. 05., Rychnov n/Kn. - 21. 05., 02. 10.MP, Semily - 14. 05., Svitavy - 07. 05., Trutnov - 07. 05., Ústí n/O. - 07. 05., Blansko - 14. 05., Brno-město - 14. 05., Břeclav - 21. 05., Hodonín - 14. 05., Jihlava - 07. 05., Kroměříž - 07. 05., Prostějov - 21. 05., Třebíč - 21. 05., 22. 05., Uherské Hradiště - 08. 05., Vyškov - 21. 05., Zlín - 14. 05., Znojmo - 14. 05., Žďár n/S. - 14. 05., 10. 09. MP, Bruntál - 21. 05., Frýdek-Místek - 14. 05., Karviná - 21. 05., Nový Jičín - 01. 05., Olomouc - 28. 05., Opava - 14. 05., Ostrava - 07. 05., Přerov - 14. 05., Šumperk - 08. 05., Vsetín - 15. 05.

Podzimní zkoušky ohařů a malých plemen
Praha 6 – 10. 09., Praha 9 – 04. 09. OH, 09. 10. OH, Praha 10 - 04. 09., 02. 10., Benešov - 03. 09., 01. 10., Beroun - 10. 09., Kladno - 24. 09., Kolín - 27. 08., 24. 09., Kutná Hora - 10. 09., Mělník - 10. 09., Mladá Boleslav - 28. 08., 28. 09. OH, Nymburk - 20. 08., 24. 09. OH, Praha-východ - 27. 08. OH., 01. 10., Praha-západ - 03. 09., 08. 10., Příbram - 17. 09., Rakovník - 27. 08., 24. 09., 15. 10., České Budějovice - 20. 08., 03. 09., 10. 09., Český Krumlov - 03. 09., Jindřichův Hradec - 27. 08., 11. 09., Pelhřimov - 03. 09., 01. 10., Písek - 27. 08., 11. 09., Prachatice - 27. 08., Strakonice - 20. 08., 25. 09. OH, Tábor - 27. 08., 17. 09., Domažlice - 27. 08., 24. 09., Cheb - 03. 09., 25. 09., Karlovy Vary - 10. 09., 02. 10., Klatovy - 13. 08, 25. 09., Plzeň-jih - 03. 09., 17. 09., 15. 10., Plzeň-sever - 10. 09., 08. 10., Rokycany - 03. 09., Sokolov - 17. 09., Tachov - 10. 09., Česká Lípa - 27. 08., 29. 10., Děčín – 27. 08. MP, 28. 08. OH, Chomutov - 10. 09., Liberec - 24. 09., Litoměřice - 10. 09., Louny - 24. 09., Most - 17. 09., Teplice - 11. 09., Havlíčkův Brod - 03. 09., 24. 09., Hradec Králové - 03. 09. OH, 17. 09., 01. 10. OH, Chrudim – 27. 08., 24. 09., Jičín – 04. 09., 01. 10., Náchod - 17. 09., Pardubice - 27. 08. OH, 17. 09., Rychnov n/Kn. - 03. 09., 17. 09. OH, Semily - 10. 09., Svitavy - 03. 09., Trutnov - 27. 08., Ústí n/O. - 27. 08., Blansko - 17. 09., Brno-město - 10. 09., Brno-venkov - 17. 09. OH, Břeclav - 27. 08., 10. 09. OH, Hodonín - 27. 08., 08. 10. OH, Jihlava - 03. 09., 17. 09., 15. 10., Kroměříž - 24. 09., Prostějov - 03. 09., Třebíč - 27. 08., 10. 09., 24. 09., Uherské Hradiště - 04. 09., Vyškov – 27. 08.MP, 03. 09. OH, Zlín – 11. 09., Znojmo - 27. 08., 17. 09. OH, Žďár n/S. - 03. 09., 17. 09., Bruntál - 24. 09., Frýdek-Místek - 10. 09., Karviná - 03. 09., Nový Jičín - 03. 09., Olomouc - 10. 09., 08. 10., Opava - 27. 08., Ostrava - 01. 10., Přerov - 27. 08., 17. 09. OH, Šumperk - 03. 09., Vsetín - 25. 09.

Lesní zkoušky ohařů a malých plemen
Beroun - 27. 08., Kolín - 24. 07. OH, 23. 10. MP, Kutná Hora - 13. 08., Mělník – 04. 06., Mladá Boleslav - 21. 08., Nymburk - 28. 10., Praha-východ - 08. 10. OH, 17. 09. MP, Praha-západ - 25. 06. OH, Příbram - 02. 07. OH, 16. 07. MP, Rakovník - 20. 08., České Budějovice - 30. 07. MP, Český Krumlov - 09. 07., Pelhřimov - 30. 07. OH, Písek - 02. 07. MP, 09. 07. OH, Prachatice - 09. 07. MP, Strakonice - 16. 07. OH, Tábor - 09. 07. OH, 15. 10. MP, Domažlice – 02. 07. MP, 13. 08. OH, Cheb - 19. 06. MP, Karlovy Vary - 27. 08., Klatovy - 25. 06., 09. 07., 30. 07. OH, 27. 08., Plzeň-jih - 27. 08. OH, Plzeň-sever - 20. 08. OH, 03. 09., Rokycany - 13. 08., Sokolov - 22. 10., Tachov - 27. 08. MP, Česká Lípa - 25. 06., Jablonec n/N. - 16. 07. MP, Liberec - 30. 07., Litoměřice - 20. 08., Louny - 06. 08., Teplice - 23. 07., Ústí n/L. - 22. 10. MP, Havlíčkův Brod - 23. 07. OH, Hradec Králové - 13. 08. OH, Chrudim – 17. 09., Jičín - 06. 08. OH, 20. 08. MP, Náchod - 13. 08. OH, Pardubice - 06. 08. OH, Rychnov n/K. - 06. 08. MP, 20. 08. OH, Semily – 15. 10. MP, Svitavy - 23. 07. OH, Trutnov - 06. 08. OH, 24. 09. MP, Ústí n/O. - 23. 07. MP, 30. 07. OH, Blansko - 20. 08. MP, Hodonín – 25. 06. OH, 25. 09. MP, Jihlava - 16. 07., Kroměříž - 01. 10. MP, Prostějov - 22. 10. MP, Třebíč - 25. 06. MP, 03. 09. OH, Vyškov - 06. 08. OH, 10. 09. MP, Zlín - 13. 08. OH, Znojmo - 09. 07., Žďár n/S. - 18. 06. MP, Karviná – 30. 07., Nový Jičín - 23. 07., Olomouc – 23. 07. OH, Přerov - 30. 07. MP, Šumperk - 23. 07. MP, České Budějovice – Hlubocké derby ohařů – VP+LZ – 23.-24. 07. 2005

Speciální zkoušky vodní práce
Praha 9+10 – 30. 07., Beroun – 30. 07., Kladno – 06. 08., Kolín - 06. 08., Mladá Boleslav - 20. 08., Nymburk - 30. 07., Praha-východ - 20. 08., Praha-západ - 13. 08., Příbram - 13. 08., Rakovník - 16. 07. Český Krumlov - 13. 08., Jindřichův Hradec - 16. 07., Pelhřimov - 06. 08., Písek - 13. 08., Strakonice - 06. 08., Tábor - 23. 07., Domažlice - 21. 08., Cheb – 30. 07., Karlovy Vary - 06. 08., Klatovy - 14. 08., Plzeň-jih - 25. 06., Plzeň-sever - 11. 09., Rokycany - 17. 09., Sokolov - 13. 08., Tachov – 03. 09., Česká Lípa - 16. 07., Litoměřice – 03. 09., Louny - 16. 07., Teplice - 20. 08. Hradec Králové - 30. 07., Jičín - 16. 07., Náchod - 27. 08., Rychnov n/Kn. - 16. 07., Semily - 13. 08., Svitavy - 20. 08., Trutnov - 16. 07., Ústí n/O. - 13. 08., Brno-město - 13. 08., Jihlava - 13. 08., Kroměříž - 25. 07., Prostějov – 06. 08., Třebíč - 20. 08., Vyškov - 30. 07., Zlín – 06. 08., Karviná – 09. 07., Ostrava - 23. 07., Přerov – 16. 07.

Všestranné zkoušky ohařů
Kolín - 03.- 04. 09., Kutná Hora - 24.-25. 09., Mladá Boleslav - 24.-25. 09., Nymburk - 10.-11. 09., Strakonice – 03.-04. 09., Cheb – 15.-16. 10., Karlovy Vary – 29.-30. 10., Klatovy - 03.-04. 09., Plzeň-sever - 24.-25. 09., Česká Lípa - 17.-18. 09., Liberec - 27.-28. 08., Litoměřice - 08.-09. 10., Most – 24.-24. 09., Teplice - 17.-18. 09., Jičín - 08.-09. 10., Trutnov – 10.-11. 09., Ústí n/Orl. - 17.-18. 09., Břeclav (LZ Židlochovice) - 03.-04. 09., Jihlava – 01.-02. 10., Kroměříž – 03.-04. 09., Třebíč – 08.-09. 10., Karviná – 24.-25. 09., Přerov - 24.-25. 09.
Tábor – Memoriál Jana Hlubockého – VZ OH – 10.-11. 09. 2005
Plzeň-jih – Memoriál Josefa Kobzy (CACT) – VZ OH – 10.-11. 09. 2005
Frýdek-Místek – Moravskoslezský pohár – VZ OH – 27.-28. 08. 2005

Všestranné zkoušky malých plemen
Kutná Hora – 24.-25. 09., Domažlice - 17. 09., Karlovy Vary – 29.-30. 10., Rokycany – 24.-25. 09., Česká Lípa - 17.-18. 09., Semily – 24.-25. 09.

Barvářské zkoušky malých plemen
Praha 6 - 16. 10., Praha 9 – 15. 10., Benešov - 08. 10., Beroun - 28. 08., Kladno - 04. 06., Kolín - 22. 10., Kutná Hora - 01. 10., Mělník - 01. 10., Mladá Boleslav - 29. 10., Nymburk - 09. 10., Příbram - 15. 10., Rakovník - 10. 09., České Budějovice - 22. 10., Český Krumlov - 01. 10., Pelhřimov - 15. 10., Písek - 24. 09., 25. 09., Prachatice - 15. 10., Strakonice - 15. 10., Tábor - 16. 10., Domažlice – 03. 07., Cheb - 18. 06., Karlovy Vary - 28. 08., Klatovy - 26. 06., 10. 07., 28. 08., Plzeň-sever - 05. 06., 04. 09., Rokycany - 14. 08., Sokolov - 23. 10., Tachov - 28. 08., Česká Lípa - 16. 10., Liberec - 08. 10., Louny - 15. 10., Most - 15. 10., Teplice - 15. 10., Ústí n/L. - 08. 10., Havlíčkův Brod - 15. 10., Hradec Králové - 27. 08., Chrudim - 08. 10., Jičín - 22. 10., Náchod - 08. 10., Pardubice - 24. 09., Rychnov n/Kn. - 08. 10., Svitavy - 08. 10., Trutnov - 02. 07., Ústí n/O. - 01. 10., Brno-město - 22. 10., Břeclav – 25. 06., Hodonín - 04. 09., Jihlava - 25. 06., Kroměříž - 02. 10., Prostějov - 23. 10., Třebíč – 17. 09., 16. 10., Vyškov - 11. 09., Znojmo - 01. 10., Žďár n/S. - 01. 10., Bruntál - 01. 10., Frýdek-Místek - 03. 09., Nový Jičín - 24. 07., Olomouc - 27. 08., Šumperk - 17. 09., Vsetín - 10. 07.
Domažlice - Chodský čakan (CACT) - LZ + BZ - 16.-17. 07. 2005
Plzeň-jih – Pohár města Dobřan (CACT) – LZ+BZ – 01.-02. 10. 2005
Plzeň-sever - Memoriál Fr.Hebedy (CACT) - LZ + BZ - 22.-23. 10. 2005
Pardubice – Soutěž Pardubického kraje – BZ – 15. 10. 2005
Zlín - Lesní pohár (CACT) - LZ + BZ - 08.-09. 10. 2005
Opava - Memoriál J.Menšíka (CACT) - LZ + BZ - 03.-02. 09. 2005

Zkoušky honičů
Benešov - 28.-29. 10., Kutná Hora - 05.-06. 11., Mělník - 12.-13. 11., Rakovník - 05.-06. 11., Domažlice - 21.-22. 10., Plzeň-sever - 15.-16. 10., Sokolov – 19.-20. 11., Tachov - 22.-23. 10., Česká Lípa - 26.-27. 11., Liberec – 19.-20. 11., Trutnov - 14.-15. 01. 2006, Ústí n/O. – 22.-23. 10., Bruntál - 05.-06. 11., Vsetín – 22.-23. 10.

Barvářské zkoušky honičů
Benešov – 10. 09., Beroun – 15. 10., Kolín – 09. 10., Kutná Hora - 15. 10., Rakovník - 08. 10., Český Krumlov – 29. 10., Jindřichův Hradec - 09. 10., Domažlice - 23. 10., Cheb - 27. 11., Karlovy Vary - 05. 11., Klatovy - 09. 10., Plzeň-sever - 04. 06., 17. 09., Rokycany - 18. 06., 08. 10., Sokolov - 16. 07., 13. 11., Tachov - 08. 10., Česká Lípa - 15. 10., Chomutov - 08. 10., Náchod – 05. 11., Rychnov n/Kn. – 22. 10., Svitavy – 29. 10., Trutnov - 08. 10., Blansko – 08. 10., Kroměříž – 08. 10., Prostějov – 02. 04., 29. 10., Žďár n/S. - 15. 10., Opava - 01. 10., 02. 10.

Předběžné zkoušky barvářů
Příbram - 22. 10., Prachatice – 22. 10., Domažlice - 29. 10., Klatovy – 15. 10., Chomutov - 22. 10., Liberec - 08. 10., Most – 21. 08., Jičín - 19. 11., Rychnov n/Kn. – 15. 10., Třebíč - 12. 11., Bruntál - 19. 11., Frýdek-Místek – 20. 08., Nový Jičín – 15. 10., Šumperk - 08. 10., Vsetín – 23. 10.

Norování
Benešov – 25. 06., 27. 08., Beroun - 03. 07., Kladno - 10. 09., Kolín - 12. 06., 08. 10., Kutná Hora - 25. 06., Mladá Boleslav - 02. 07., Nymburk - 06. 08., Praha-východ - 03. 09., Praha-západ - 18. 06., Příbram - 01. 10., Rakovník - 04. 06., 28. 10., České Budějovice - 18. 06., Český Krumlov - 11. 06., 17. 09., Jindřichův Hradec - 11. 06., 08. 10., Pelhřimov - 09. 07., Písek - 06. 08., 15. 10., Prachatice - 10. 09., Strakonice - 25. 06., Tábor - 16. 07., Domažlice - 21. 05., 01. 10., Cheb - 28. 10., Klatovy - 11. 06., 28. 09., Plzeň-jih - 11. 06., 24. 09., Plzeň-sever - 08. 05., 28. 10., Rokycany - 21. 05., Sokolov - 22. 05., 04. 11., Tachov - 27. 05., Česká Lípa - 28. 05., 01. 10., Děčín - 11. 06., Jablonec n/N. - 10. 09., Liberec - 25. 06., Litoměřice - 04. 06., Louny - 11. 06., Teplice - 11. 06., Ústí n/L. - 11. 06., Havlíčkův Brod - 25. 06., Hradec Králové - 09. 07., Chrudim - 30. 07., Jičín - 18. 06., Náchod - 06. 07., Pardubice - 25. 06., 25. 09., Rychnov n/Kn. - 28. 05., 28. 10., Svitavy - 18. 06., Trutnov - 13. 08., Ústí n/O. - 26. 06., 16. 10., Blansko - 25. 06., Břeclav - 01. 10., Hodonín - 12. 06., 16. 10., Jihlava - 11. 06., 22. 10., Kroměříž - 25. 06., 29. 10., Prostějov - 06. 08., Třebíč - 11. 06., 15. 10., Uherské Hradiště - 19. 06., Vyškov - 11. 06., 24. 09., Zlín - 18. 06., 15. 10., Znojmo - 18. 06., Žďár n/S. - 27. 08., Bruntál - 11. 06., Frýdek-Místek - 01. 10., Nový Jičín - 23. 07., Olomouc - 18. 06., 01. 10., Opava - 21. 05., 08. 10., Přerov - 25. 06., Šumperk - 28. 05., 02. 10., Vsetín - 02. 10.


Návrat na hlavní stránku